Same plusy

SAME PLUSY – teatralna komedia z przesłaniem, o tym, że w życiu warto ŻYĆ…nie tylko dla siebie. W spektaklu występują znakomici aktorzy: Gabriela MUSKAŁA, Grażyna WOLSZCZAK, Marieta ŻUKOWSKA i Michał CZERNECKI / Łukasz SIMLAT. 

Autorem scenariusza jest Cezary Harasimowicz a reżyserem wybitny, wyróżniony wieloma nagrodami reżyser teatralny i telewizyjny Wawrzyniec Kostrzewski.  

Zuza to współczesna polska Bridget Jones. Jest dziewczyną, której kompletnie nic w życiu nie wychodzi. Ma 40 lat, pracuje w korporacji, zaś jej życie osobiste leży w gruzach. Żyje na wiecznym minusie, jest samotna, zakompleksiona i nie wierzy, że cokolwiek może jej wyjść na plus. Jedynym bliskim Zuzy jest anonimowy „znajomy” z Facebooka. 

Na domiar złego dziewczyna zachodzi w ciążę z przypadkowym mężczyzną, który ulatnia się jak kamfora. Wydaje się, że Zuza już się nie pozbiera. Tymczasem drażniące koleżanki z pracy: 

niezbyt pojętna blondynka i zawzięta feministka okazują się prawdziwymi przyjaciółkami. Nawet machismo-boss wysupłuje z siebie drobiny empatii i wrażliwości. Rozpoczyna się zbiorowe poszukiwanie nieznanego ojca. Jednak szalona misja zawodzi. Czy jest dno, w które można zapukać od spodu? Jest. A czy jest szansa na szczęśliwe zakończenie? Oto jest pytanie…. 

OBSADA: 
ZUZA: Gabriela MUSKAŁA
RYŚKA: Grażyna WOLSZCZAK 
ELCIA: Marieta ŻUKOWSKA 
KRZYSZTOF: Michał CZERNECKI / Łukasz SIMLAT 

AUTOR: Cezary HARASIMOWICZ 

ADAPTACJA i REŻYSERIA: Wawrzyniec KOSTRZEWSKI

Brak wydarzenia w repertuarze. Zapraszamy wkrótce ...

WYDARZENIA WEDŁUG MIAST