KONCERT WIEDEŃSKI

Koncert wiedeński

Koncert Wiedeński – Z Wiednia na Broadway!

Zapraszamy na wyjątkowy muzyczny projekt, który przeniesie Cię w podróż z Wiednia na Broadway – koncert pełen pasji, emocji i artystycznego mistrzostwa. Na scenie pojawią się wybitni soliści Opery Lwowskiej, którzy swoimi zdolnościami wokalnymi wzbogacą repertuar koncertu o głębokie emocje i wzruszające interpretacje.

Grand Royal Orchestra zespół, składający się z utalentowanych muzyków, zagra znane i uwielbiane utwory, wplecionych w malowniczą opowieść muzyczną. Ich wykonania doskonale podkreślą różnorodność stylistyczną podróży, łącząc w sobie nuty klasyczne, operowe płynnie przechodząc na rozrywkową scenę Broadway’u.
 
Ten unikalny koncert to nie tylko spotkanie z doskonałymi artystami, ale także podróż przez kulturowe skarby dwóch odległych stron świata. W każdym utworze poczujesz magię Wiednia, z jego klimatem, by następnie przenieść się do pulsującego życiem Nowego Jorku, niepowtarzalna energia miasta staną się nieodłączną częścią koncertowego doświadczenia.
 
Przygotuj się na wieczór pełen piękna, pasji i zaskakujących artystycznych połączeń, który zjedna sobie serca miłośników muzyki, tańca i opery. Z Wiednia na Broadway – jedyna taka podróż muzyczna, która pozostawi niezapomniane wrażenia!
 
Koncert trwa 2.20 min, 1 przerwa,
Na scenie występuje 27 osób.
 
Lista utworów:
1. NAD PIĘKNYM MODRYM DUNAJEM
2. ARIA ADELI
3. TORREADOR
4. FIRE FEST
5. USTA MILCZĄ
6. KIEDY SKRZYPKI GRAJĄ
7. BRUNETKI BLONDYNKI
8. OLYMPIA
9. HABANERA
10. O SOLE MIO
11. TŁUMY FRAKÓW
12. WIELKA SLAWA TO ZART
13. BRINDISI
14. PALLADIO
15. UPIÓR W OPERZE
16. BESAME MUCHO
17. MEMORY
18. PERFECT SYMPHONY
19. CINEMA PARADISO
20. DUMKA NA DWA SERCA
21. GLADIATOR
22. NEW YORK, NEW YORK
23. TIME TO SAY GOODBYE
24. LA SPAGNOLA
25. RADETZKY
 + BISY!

Brak wydarzenia w repertuarze. Zapraszamy wkrótce ...

WYDARZENIA WEDŁUG MIAST